ÜRÜNLERİMİZ
     PPRC SİSTEMLERİ
     PVC SİSTEMLERİ
     PE-X SİSTEMLERİ
     SÜPERBORU SİSTEMLERİ
     VANA GRUBU
     RADYATÖRLER
     ALT YAPI SİSTEMLERİ
Logonun
Anlamı
Nedir ?
Kalde
Reklam
Filmleri
Yeterlilik Belgeleri
ve Fiyat
Listeleri
Kalde Sigorta
Güvencesi ve
Garanti Belgeleri
Bilgi Toplumu
Hizmetleri

Kalde Klima Orta Basınç Fittings ve Valf A.Ş.

+90 (212) 876 43 43
+90 (212) 876 76 49
satis@kaldeboru.comHOŞGELDİNİZ


1977 yılında küçük bir işletme olmasına rağmen Kalde, ileri teknoloji ve kalifiye insan gücüne yatırım yaparak yüksek kalitede ürün üretimine başladı. ürün kalitesi ve işletme anlayışı ile sektörde ön plana çıkan Kalde; kısa zaman içinde Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşları için üretim yapan bir şirket haline geldi. Kalde kurulduğu günden 1990'lı yıllara uzanan dönemde.. devamı>


Kalde Üretim Tesisleri
Kalde Türkiye'de İstanbul, Adapazarı ve Aksaray olmak üzere 3 farklı ilde, 9 Farklı Üretim tesisi, 4 Ana Deposu
100.000 m2 kapalı alan, 300.000 m2 açık alanı ile üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
devamı>
Bir Dünya Markası Kalde

Ürünlerini Almanya, Macaristan, Romanya, Avusturya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Mısır, Suriye, Lübnan vs. dahil dünyada 40'tan fazla ülkeye ihraç eden Kalde küresel rekabette güçlü bir konumda bulunmaktadır.
devamı>


Türkiye'nin En Büyükleri arasında Kalde

Kalde özellikle 2005 yılında sonra yakaladığı büyüme ivmesiyle günümüzde dünya çapındaki kurumsal ve bireysel müşterilerilerine artı değerler sağlayan güçlü bir şirket olarak küresel çapta binlerce müşterinin 'İlk Tercihi' olmaktadır.


Üretim Kapasitesi ve Gücü
Kalde'nin bir dünya markası haline gelmesinin arkasında yatan en büyük etken üretim kapasitesi ve gücünde saklıdır. Kalde üretim tesisleri her ay binlerce ton hammadde işlemektedir.devamı>
Kalde İhracat Yapısı
Merkezi İstanbul'da bulunan Kalde; Avrupa, Asya ve Afrika arasındaki stratejik konumu, güvenilir tedarik zinciri, güçlü finansal yapısı ile iş ortaklarına ve müşterilerine hizmet sunmada benzersiz avantajlar taşımaktadır. devamı>Copyright © 2013 - Kalde Klima A.Ş.